Kalendár / Program

Kalendár 2019Zoznam pretekov 2019
DátumNázovMiestoOrganizátor
02.02.2019M-SK v ťahaní na trenažériAvionSlovenská kanoistika
10.02.2019Extrémny splavDunajOrganizované iným
23.02.2019Mestské zahájenie sezónyDunajOrganizované iným
30.03.20191. Brigáda LodenicaLodenica
31.03.2019Valne zhromaždenieLodenicaLodenica
13.04.2019Upratovanie Bratislavských brehovLodenicaABVK
14.04.2019Otvorenie dunajčíckej splavovej sezónyLodenicaLodenica
28.04.2019Preteky 29M-SK v maratóne Dunaj ZemníkSlovenská kanoistika
01.05.2019Prvomájový splav - JarovceLodenicaLodenica
03.05. - 04.05.2019Belá a Bielka, horské riekyVysoké TatryDunajčík
04.05. - 05.05.2019M-SK dlhe trateDunaj ZemníkSlovenská kanoistika
08.05.2019Rudno CupNitrianske RudnoSlovenská kanoistika
11.05. - 12.05.2018Májový splav - MedveďovLodenicaLodenica
11.05. - 12.05.2019KP SenioriZemnikSlovenská kanoistika
18.05. - 19.05.2019Orientačné pretekyDunajské ramenáOrganizované iným
18.05.2019Jungov memoriálŠtúrovoSlovenská kanoistika
25.05.20192. BrigádaLodenicaLodenica
26.05.2019MDDLodenicaLodenica
24.05. - 26.05.2019Medzinárodná regata juniorov/U23PiešťanySlovenská kanoistika
01.06. - 02.06.2019Pohár SNPPiešťanySlovenská kanoistika
01.06. - 12.06.201910. ročník Pádluj o 106, 106kmTýn nad Vltavou-SlapyOrganizované iným
45kmOrlicka hráz- SlapyOrganizované iným
08.06. - 10.06.2019VogalongaBenátkyLodenica
08.06. - 09.06.2019Kvalifikačné preteky juniorovZemníkSlovenská kanoistika
14.06. - 16.06.2019Salza, horská riekaWildalpen, RakúskoDunajčík
15.06. - 16.06.2019Veľká cena KomárnaKomárnoSlovenská kanoistika
22.06. - 23.06.2019Samaria Cup & Memoriál V. GálisaŠamorínSlovenská kanoistika
29.06.-30.06.2019Trenčianska regataTrenčínSlovenská kanoistika
29.06.2019PADDLING CHALLENGE BRATISLAVADevín - Lido, DunajDunajčík - Kuso
30.06.2019Pádlovanie bez bariérLodenicaLodenica
Morské kajaky - ChorvátskoChorvátskoLodenica
04.07. - 05.07.2019II. Kvalifikačné preteky seniorovZemníkSlovenská kanoistika
06.07. - 07.07.2019Novácka 500vkaNovákySlovenská kanostika
11.07. - 14.07.2019TID na SlovenskuDunajLodenica
13.07.2019Oravaman 2018OravaOrganizované iným
27.07.2019Pohár InteruBratislavaSlovenská kanoistika
09.08. - 11.08.2019Majstrovstvá Slovenska krátke trateZemníkSlovenská kanoistika
10.08. - 18.08.2019Augustový splav do VisegraduDunajLodenica
07.09.2019Pohár Slávie UKBratislavaSlovenská kanoistika
08.09.2019Dunajský maratónDunajSlovenská kanoistika
13.09. - 15.09.2019Súťaž olympijskych nádejíZemníkSlovenská kanoistika
21.09.2019Hargašov memoriálBratislavaSlovenská kanoistika
21.09. - 22.09.2019Oslavy založenia klubu - 95. výročieLodenicaLodenica
28.09.2019Mur - Challange marathon, 45km/ 18kmGrosslobmingOrganizované iným
05.10.2019Rozlúčkové pretekyBratislavaSlovenská kanoistika
06.10.2019Splav z Orth an der DonauDunajLodenica
11.10. - 12.10.201917. ročník Krumlovský vodácky maratónVeľký KrumlovOrganizované iným
19.10. - 20.10.2019Mestsky záverečný splavDunajOrganizované iným
26.10.20193. BrigadaLodenicaLodenica
10.11.2019Knedlíkove pretekyLodenicaLodenica
23.11.20194. BrigádaLodenicaLodenica
17.11. alebo 24.11.2019Dunajčícka promóciaLodenicaLodenica
08.12.2019Dunajčícky MikulášLodenicaLodenica
14.12.2019Posedenie starešinyLodenicaLodenica
24.12.2019Vianočný beh na KönigswarteLodenicaLodenica
31.12.2019SilvesterLodenicaLodenica
02.01. - 06.01.2020Bežkárske sústredenie SkalkaSkalkaSkalka
DátumNázovMiestoOrganizátor
02.02.2019M-SK v ťahaní na trenažériAvionSlovenská kanoistika
28.04.201929M-SK v maratóne Dunaj ZemníkSlovenská kanoistika
04.05. - 05.05.2019M-SK dlhe trateDunaj ZemníkSlovenská kanoistika
08.05.2019Rudno CupNitrianske RudnoSlovenská kanoistika
11.05. - 12.05.2019KP SenioriZemnikSlovenská kanoistika
18.05. - 19.05.2019Orientačné pretekyDunajské ramenáOrganizované iným
18.05.2019Jungov memoriálŠtúrovoSlovenská kanoistika
24.05. - 26.05.2019Medzinárodná regata juniorov/U23PiešťanySlovenská kanoistika
01.06. - 02.06.2019Pohár SNPPiešťanySlovenská kanoistika
01.06. - 12.06.201910. ročník Pádluj o 106, 106kmTýn nad Vltavou-SlapyOrganizované iným
45kmOrlicka hráz- SlapyOrganizované iným
08.06. - 09.06.2019Kvalifikačné preteky juniorovZemníkSlovenská kanoistika
15.06. - 16.06.2019Veľká cena KomárnaKomárnoSlovenská kanoistika
22.06. - 23.06.2019Samaria Cup & Memoriál V. GálisaŠamorínSlovenská kanoistika
29.06.-30.06.2019Trenčianska regataTrenčínSlovenská kanoistika
04.07. - 05.07.2019II. Kvalifikačné preteky seniorovZemníkSlovenská kanoistika
06.07. - 07.07.2019Novácka 500vkaNovákySlovenská kanostika
13.07.2019PADDLING CHALLENGE BRATISLAVADevín - Lido, DunajDunajčík - Kuso
27.07.2019Pohár InteruBratislavaSlovenská kanoistika
09.08. - 11.08.2019Majstrovstvá Slovenska krátke trateZemníkSlovenská kanoistika
07.09.2019Pohár Slávie UKBratislavaSlovenská kanoistika
08.09.2019Dunajský maratónDunajSlovenská kanoistika
13.09. - 15.09.2019Súťaž olympijskych nádejíZemníkSlovenská kanoistika
21.09.2019Hargašov memoriálBratislavaSlovenská kanoistika
05.10.2019Rozlúčkové pretekyBratislavaSlovenská kanoistika
11.10. - 12.10.201917. ročník Krumlovský vodácky maratónVeľký KrumlovOrganizované iným