Kalendár / Program

Zoznam pretekov & splavov 2018Zoznam pretekov 2018
DátumAkciaMiesto 
11.02.2018Extrémny splavDunajOrganizované iným
18.03.2018Mestské zahájenie sezónyDunajOrganizované iným
24.03.20181. Brigáda LodenicaLodenica
25.03.2018Valne zhromaždenieLodenicaLodenica
07.04.2018Upratovanie Bratislavských brehovLodenicaABVK
21.04.2018Otvorenie dunajčíckej splavovej sezónyLodenicaLodenica
28.04.20182. BrigádaLodenicaLodenica
01.05.2018GORALMAN 2018ČadcaOrganizované iným
01.05.2018Prvomájový splav - JarovceLodenicaLodenica
05.05. - 06.05.2018Preteky - KP SenioriZemnikSZRK
05.05. - 06.05.2018Májový splav - MedveďovLodenicaLodenica
12.05.2018Preteky - Rudno CupNitrianske RudnoSZRK
12.05. - 13.05.2018Belá a Bialka, horské riekyVysoké TatryDunajčík
18.05.2018Preteky - Majstrovstvá Slovenska v maratóneBratislavaSZRK
18.05. - 20.05.2018VogalongaBenátkyLodenica
19.05. - 20.05.2018Orientačné pretekyDunajské ramenáOrganizované iným
26.05.2018Preteky - Jungov memoriálŠtúrovoSZRK
01.06. - 03.06.2018Preteky - Medzinárodná regata juniorov / U23PiešťanySZRK
01.06. - 03.06.2018Salza, horská riekaWildalpen, RakúskoDunajčík
02.06.2018MDDLodenicaLodenica
08.06. - 17.06.2018 Horské rieky BalkánuAlbánsko, Bosna, Čierna HoraDunajčík
09.06.20183. BrigadaLodenicaLodenica
09.06. - 10.06.20188. ročník Pádluj o 106Týn nad Vltavou-SlapyOrganizované iným
09.06. - 10.06.2018Preteky - Kvalifikačné preteky juniorovZemníkSZRK
16.06. - 17.06.2018Preteky - Veľká cena KomárnaKomárnoSZRK
23.06.2018Preteky - Pohár InteruBratislavaSZRK
24.06.2018Pádlovanie bez bariérLodenicaLodenica
28.06. - 01.07.2018Morské kajaky - ChorvátskoChorvátskoLodenica
30.06. - 01.07.2018Preteky - Trenčianska regataTrenčínSZRK
07.07. - 08.07.2018Preteky - Novácka 500vkaNovákySZRK
11.07. - 14.07.2018TID na SlovenskuDunajLodenica
14.07.2018PADDLING CHALLENGE BRATISLAVADevín - Lido, DunajDunajčík - Kuso
14.07.2018Oravaman 2018OravaOrganizované iným
04.08. - 05.08.2018Preteky - Samaria Cup & Memoriál V. GálisaŠamorínSZRK
11.08. - 12.08.2018Preteky - Pohár SNPPiešťanySZRK
11.08. - 19.08.2018Augustový splav do VisegraduDunajLodenica
31.08. - 02.09.2018Preteky - Majstrovstvá Slovenska krátke trateZemníkSZRK
08.09.2018Preteky - Pohár Slávie UKBratislavaSZRK
09.09.2018Preteky - Dunajský maratónDunajSZRK
14.09. - 16.09.2018Preteky - Súťaž olympijskych nádejíZemníkSZRK
15.09.2018Oslavy založenia klubu - 94. výročieLodenicaLodenica
22.09. - 23.09.2018Preteky - Hargašov memoriál, Majstrovstvá Slovenska dlhé trateBratislavaSZRK
29.09.2018Splav z Orth an der DonauDunajLodenica
06.10.2018Preteky - Rozlúčkové pretekyBratislavaSZRK
12.10. - 13.10.201816. ročník Krumlovský vodácky maratónVeľký KrumlovOrganizované iným
13.10.2018BrigádaLodenicaLodenica
20.10. - 21.10.2018Mestsky záverečný splavDunajOrganizované iným
10.11.2018BrigádaLodenicaLodenica
11.11.2018Knedlíkove pretekyLodenicaLodenica
08.12.2018Dunajčícky MikulášLodenicaLodenica
15.12.2018Posedenie starešinyLodenicaLodenica
24.12.2018Vianočný beh na KönigswarteBerg, RakúskoLodenica
31.12.2018SilvesterLodenicaLodenica
(datum ešte nie je známy)Dunajčícka promóciaLodenicaDunajčík
DatumAkciaMiesto 
05.05. - 06.05.2018Preteky - KP SenioriZemnikSZRK
12.05.2018Preteky - Rudno CupNitrianske RudnoSZRK
18.05.2018Preteky - Majstrovstvá Slovenska v maratóneBratislavaSZRK
19.05. - 20.05.2018Orientačné pretekyDunajské ramenáOrganizované iným
26.05.2018Preteky - Jungov memoriálŠtúrovoSZRK
01.06. - 03.06.2018Preteky - Medzinárodná regata juniorov/U23PiešťanySZRK
09.06. - 10.06.20188. ročník Pádluj o 106Týn nad Vltavou-SlapyOrganizované iným
09.06. - 10.06.2018Preteky - Kvalifikačné preteky juniorovZemníkSZRK
16.06. - 17.06.2018Preteky - Veľká cena KomárnaKomárnoSZRK
23.06.2018Preteky - Pohár InteruBratislavaSZRK
30.06. - 01.07.2018Preteky - Trenčianska regataTrenčínSZRK
07.07. - 08.07.2018Preteky - Novácka 500vkaNovákySZRK
04.08. - 05.08.2018Preteky - Samaria Cup & Memoriál V. GálisaŠamorínSZRK
11.08. - 12.08.2018Preteky - Pohár SNPPiešťanySZRK
31.08. - 02.09.2018Preteky - Majstrovstvá Slovenska krátke trateZemníkSZRK
08.09.2018Preteky - Pohár Slávie UKBratislavaSZRK
09.09.2018Preteky - Dunajský maratónDunajSZRK
14.09. - 16.09.2018Preteky - Súťaž olympijskych nádejíZemníkSZRK
22.09. - 23.09.2018Preteky - Hargašov memoriál, Majstrovstvá Slovenska dlhé trateBratislavaSZRK
06.10.2018Preteky - Rozlúčkové pretekyBratislavaSZRK
12.10. - 13.10.201816. ročník Krumlovský vodácky maratónVeľký KrumlovOrganizované iným